“Наша зустріч і є, в тому числі, свідченням дуже серйозних доказів…та абсолютної відсутності будь-яких компонентів політичного піару на цій резонансній справі” – сказав Порошенко на показушній нараді для журналістів. Зовсім ніякого піару…

Справа незвична. Переважно правоохоронці і влада нічого не хочуть робити й халтурять довго. Тільки після народного тиску починають рухати булками. А тут вони майже відразу почали на найвищому рівні проявляти інтерес і поліція у святкові дні нібито працювала на повну. Може справу було взято під контроль найвищих чиновників для того, щоб випадково якісь слідчі не виявили зайвого. Чи ви вірите ніби цих всіх людей турбує вбивство людини, яка багато років боролася з Системою? Така оперативність і біганина на найвищих рівнях буває тільки коли справа стосується когось з своїх. Якийсь-там районний суддя Сергій Купрієнко і його родичі не є великою рибою щоб за них так переймалися вгорі. Очевидно, що там фігурує хтось значно впливовіший і багато експертів теж говорять подібне. Займаючись такою діяльністю як Ірина Ноздровська, люди дізнаються багато різної інформації про закулісні явища, брудні оборудки та приховані злочини. Інколи вже сам факт того, що хтось знає певну інформацію може бути причиною позбутися цієї особи. І роблять це професійно, як і в цьому випадку. Звичайні люди вчиняють вбивства емоційно, хаотично, непродумано і їх причетність легко та швидко доводиться. Тут все навпаки. І якщо ви бачили того 64-річного дідулю (Юрій Россошанський), то прекрасно розумієте, що він фізично б не зміг пронести тіло так далеко. Це вам не пакети з супермаркету носити. Доросла людина важка, а коли ще й мертва то ще проблемніше її переміщувати. А людям впарюють казочку ніби якийсь пенсіонер настільки крутий, що прям нападаючи п’яним не отримав ніяких ушкоджень від значно молодшої жінки і ще й далеко її проніс потім. А головне, що він чисто випадково мав з собою ніж коли планував кудись їхати маршруткою. Багато людей ходить з ножами? Скоріш за все йому запропонували угоду, щоб взяв вину в обмін на звільнення сина. Не відразу, а пізніше як стихне шум. Може ще й приплатили… Батьки часто готові на самопожертву заради дітей. Він вже у віці й вже не надто переймається що з ним буде, а син молодий і ще може насолоджуватись життям. Ну якщо знову когось не переїде автомобілем. Судячи з чутків про мораль цієї родини, то їм до лампочки закон і справедливість. Таких цікавить лише вигода і можна навіть сісти за вбивство, яке не вчиняв якщо це принесе плюси.

Фото: glavcom.ua

Звичайно, це лише припущення… Більшість людей хоч і відчує брехню, але за звичкою промовчить. Може це когось надихне боротися за справедливість, але для більшості людей такі речі навпаки цементують відчуття безсилля і підживлюють страх. Коли з ними трапиться якась несправедливість, то вони побояться відстоювати свої права або вважатимуть, що це не має сенсу. І в значній мірі вони праві, бо люди давно вже не можуть розраховувати на захист держави та закону і є самі по собі.

Facebook, VK