27.03.2018 0:02

Зробив картинку російською, бо саме росіянам потрібно зробити висновки. Тут логічно вписується і Беслан 2004 року, але мені невідомо про записки звідти.

Коли я побачив скріншот цієї дівчинки, то відразу згадав записки моряків з “Курська”. Вони теж чекали допомоги, але влада не дуже старалася щось робити. Мені було тоді 10 років і наші відносини з РФ були ще непоганими тож вся Україна переживала цю трагедію перед екранами телевізорів. Путін в цей час відпочивав у Сочі й не дуже парився проблемою. Всі сподівалися на диво і можна було врятувати 24 моряків, але влада Росії довго відмовлялася від іноземної допомоги. Як і діти в замкнених кінозалах, ці матроси помирали страшною смертю в темряві. Згодом, була відома передача з Ларі Кінгом, де Путін сміючись сказав “она утонула”… Всі розуміли хто винен, але все-одно на наступних виборах він виграв. Адекватного розслідування так і не було, а версій подій стало так багато, що люди просто втомилися ламати собі голову. Десь тоді я, ще дитиною, зрозумів яка це жахлива людина і переконувався у цьому всі наступні роки. Ніколи б не подумав, що через 18 років він досі буде при владі, а у новинах розповідатимуть про нову трагедію. Схоже, що Путін отримує задоволення від смертей – війни, теракти, нещасні випадки… Чи посміхається він зараз думаючи “они сгорели”? Дуже імовірно.

26.03.2018 20:35
Коли під час Євромайдану спецпризначенці вночі побили студентів, то на ранок тисячі людей вийшли на революцію. Вони хотіли помститися, бо там могли бути і їх діти. А в Кемерово кажуть насправді загинуло біля 400 дітей і ніяких протестів. Сказали у новинах 64 – більшість вірить. Сказали підписати нерозголошення батькам – підписали. Сказали здати телефони всім, хто поряд живе і працює – здали. Поодинокі люди намагаються поширювати правду, але на цьому і все. Всі знизують плечима умовно говорячи “Ну что мы можем сделать? Бог накажет виновных”. Ці люди звикли так жити – безмовними рабами. Та й корупція їм подобається – Навальний з його антикорупційними скандалами серед росіян посміховисько. Ніхто ж не думає, що куплені довідки можуть призвести до такої трагедії. Буквально тиждень тому ці ж люди знову вибрали Путіна хоча прекрасно знають яким є життя при ньому. Так, там всі були підставними кандидатами, але режим був би послаблений і такі проблеми б вирішувалися більш відкрито і справедливо. Тепер будуть ховати дітей, але то не важливо бо “Крим наш” і “Запад загнивает и Украина разваливается”. Це не перша подібна трагедія при Путіні й не остання, але коли народ не здатний помститися за дітей, то поважати його остаточно нема причин.

26.03.2018 12:40

26.03.2018 0:24
Ця історія ж пожежею в російському ТЦ, звичайно, трагедія (хоча жалості до росіян менше, ніж була б якби це були люди іншої національності). Не буде перебільшенням сказати, що більшість таких закладів у разі чого теж мали б аналогічну проблему, бо все будується абияк і довідки купуються…
Найбільш шокуючим у цьому всьому є не кількість жертв чи що серед них багато дітей, а поведінка людей. Є відео як під час евакуації деякі спокійно собі ходять і навіть жартують. Особливо, малоліткам дуже смішно. У російських ЗМІ очевидці розповідають, що працівники і охорона тікали першими зовсім не допомагаючи. Те саме з чоловіками. Ніяких сповіщень, закриті пожежні виходи… Є і історії про мародерство. Пофіг, що люди помирають – зато тепер у когось новий телевізор є на шару. Ну а пожежні теж якось не надто старалися рятувати тих, хто виявився заблокованим у певних кімнатах. Ясно, що умови погані, але проявити креативність і знайти вихід завжди можна. Навіть срану драбину не могли підкласти під вікна і люди змушені були стрибати. Коротше якийсь абсурд – одні там помирали наче в пеклі, а інші з роззявленими ротами дивилися.