vivciВони голосують за виродків, щоб вже через кілька тижнів жаліти про це і критикувати. Вони забувають політикам гріхи, особливо, якщо ті встигнуть зробити подачку в останні тижні 5-річної каденції. Вони проти фальсифікацій, але радо беруть гроші й нічого не мають проти них будучи членами комісій. Вони обирають серед 3-4 розкручених кандидатів, бо лінь за кілька місяців подивитися ким є інші. Вони скаржаться на погані закони, але голосують за людей, які не вміють їх створювати. Вони – вибор[вів]ці.

Два роки тому я вже писав про вибори і мало що змінилося. Та ця кампанія все ж інакша. Більше брехні, маніпуляцій, грошей… Люди так обурювалися дорогій рекламі під час війни, що вирішили покарати політиків проголосувавши саме за тих, хто ту рекламу розміщував. Залізна логіка пані та панове. Результати шокують:
1) Народний фронт. Старі обличчя, які з літа не можуть впоратися з управлінням держави, але народ чомусь вирішив, що краще жити у стабільному гівні, ніж ризикнути.
2) Блок Порошенка. Ще один співучасник втрати Сходу, купи смертей українців та зняття питання про повернення Криму. Друга група старих облич у штучно створеній партії виявилась ефективною. Добре мати гроші й адмінресурс.
3) Самопоміч. Нові обличчя, на котрих ще не знайшли компромату. Наївні молоді дурники і хитрий ляльковод з ідеальною репутацією. Що тут скажеш – зразкова перемога. Шкода, що не почуємо правду про витрати.
4) Опозиційний блок. Знову старі обличчя. Клуб брехунів, які довели свою феноменальну здібність вкотре квітами і шоколадкою компенсувати згвалтування жертви.
5) Радикали Ляшка. Клоунаду люди люблять, але чувак явно не відпрацював інвестицій. Цікаво, що попри гору популізму і брехні, багато людей йому вірило і вірить.
6) Батьківщина. Дуже старі обличчя та хронічні любителі жіночого домінування:) Схоже, що Тимошенко бере приклад з Симоненка і збирається до самої смерті пхатися у владу.

Чому порадіти?
1) Провалу Свободи:) Люди побачили їхню справжню суть(хоча щодо неонацизму не зовсім). У 2012 році мене готові були вбити за критику Свободи… Ну і як вам? Чому так важко почати думати? Тепер такі самі напади через Самопоміч.
2) Провалу Правого Сектору. Вони, як і Свобода, ниють про фальсифікації, але сумнівно, що у них були потенційні шанси пройти 5% бар’єр. Багато людей вірить цій зграї популістичних бандитів, але все ж більшість не хоче бачити у Раді безглузду показуху і бійки, що було при Свободі.
3) Провалу КПУ. Давня мрія багатьох українців здійснилася:) Але я б не радив ставити хрест на КПУ. Ми ще можемо їх побачити у майбутньому. Особливо, якщо колись знову голосуватиме Схід і Крим.
4) Низьким рейтингам Батьківщини. Цей проект давно мав померти, але у нас дуже міцні політичні зомбі.
5) Провалу КУНу. Це ще одна партія-зомбі, яка після цих виборів мала б зрозуміти, що націоналізм себе віджив. Потрібна альтернатива ПС і Свободі, але адекватна, а не старі пердуни з ще старішими ідеями.
6) Провалу іншим старим проектам, або тим, хто існує під копірку. ПЗУ досі не зрозуміла, що треба змінюватися і перестати красти гроші з грантів. Ну а інші чомусь думають, що можуть виграти без ізюминки, особливостей програми та керівників.

Що сумного?
1) Пройшли регіонали. Тут все зрозуміло.
2) Пройшов керівник неонацистських бандитів Андрій Білецький, ФСБ-шна повія і не менший бандюк Д.Ярош і їх друзяки. Найсмішніше бачити істерику шароварників, які виявили, що Береза є російськомовним євреєм:) Облом.
3) Пройшли клоуни типу розумово відсталого Гаврилюка, співачки Злати Огнєвіч, військові ітд. Як вони писатимуть закони не зрозуміло. От я професійний законотворець (є така юридична спеціалізація) і що? Не тряс своїм господарством на морозі й не можу претендувати на щось:) Партійні дядечки радо просувають відомі мордашка чи то пак відомий пеніс. Через 5 років всі його теперішні захисники й не пам’ятатимуть про його існування або знатимуть як кнопкодава і конкурента Кличка по ідіотським фразам.

gi-giВзагалі, люди все більше розчаровують. Фанатіти від брехунів і популістів просто огидно. Ми живемо у 21 столітті й про кожного можна знайти правду, якщо хотіти. Але люди не хочуть. Їм не потрібні професійні законотворці. Вони хочуть клоунів і боксерів. Це просто масове божевілля на фоні інтелектуальної деградації. Найбільше задоволення їм приносила тепер смітникова люстрація. І пофігу, що це нічого не змінить і є порушенням закону. Вони ще потім ниють, що їх посадили несправедливо за таке або масові безлади. Звідки вам знати чи це справедливо, якщо ви не в курсі законів? Патріотами ще себе називають, але не тямлять у законодавстві власної держави. Та ви себе киньте у смітник! Гріхів навалом кожен має, а дорвалися б до влади, то може й гірші стали за тих, кого пхали у смітники. Мене завжди дивувало, що говорять лише про депутатів-тушок, а виборці ніби не продаються і не перебігають за гроші? Я вже мовчу про тих, хто перебігає між партіями чи виборчими штабами кожні кілька років. Це нормально, так? То живіть у гівні з владою, яку заслужили і не треба ставити претензії їм. Ставте їх собі і карайте себе за власну тупість.

А про кандидатів й так написано багато. Найбільш бридко було бачити “простих”, “з народу” на дорогих білбордах і макулатурі. Що вже казати про показушні акції, брехню у розповідях про себе, імітацію підтримки людей і пафосні заяви… Помийте роти як будете витягати язики з дупи людей.