Огида і шок – це те, що ви відчули дивлячись на картинку до цієї статті якщо є нормальною людиною. Можна було поставити їх прапор-веселку, але він не дарма такий – підсвідомо люди не можуть негативно сприймати веселку, бо вона є позитивним, радісним явищем і навіює дитячу ностальгію. Також, чоловіки рідко можуть опиратися зображенню інтиму між гарними дівчатами, а жінки накачаним тілам геїв. Людям навмисно стараються підсунути те, що впливає на їх підсвідомі тваринні інстинкти. Це типова маніпуляція і протидіяти їй можна лише показуючи правду та негативні сторони. Як мінімум так, щоб на думки впливав мозок, а не гормони.
В останнє десятиліття ми всі спостерігаємо як по всьому світі все більшої сили набуває ЛГБТ рух. У нашій країні все було спокійніше, але систематичні гранти від західних структур на пропаганду цього явища дають свій ефект – збоченці перестають сумніватися у своїх діях, а серед нормальних людей все більше стає тих, хто не проти «лиш хай це роблять у себе в ліжку». Цього літа одностатеві шлюби узаконено у США, а на підтримку цього найбільша соцмережа світу (аудиторія 1,3 мільярди активних користувачів на 2014 р., з яких 6 млн. українці) запустила веселкові аватарки. До речі, вони вже до цього запускали ЛГБТ-стікери… Хай якою б не була Росія, але вони єдині негативно відреагували на таку масову пропаганду. А що в Україні? Посміялися… Типу це ж просто веселка, які дурні росіяни, то далеко і нас не стосується ітд. Ми не підтримали їх лише тому, що між нами війна і байдуже, що вони праві й це не має стосунок до бойових дій… Росія за біле, тоді ми маємо обрати чорне, росіяни люблять котів, то ми маємо любити собак ітд. Ось такий маразм у нас часто буває після введення владою власного зомбування. І головне, що більшість не бачить у цьому ніяких проблем. Як нам з ними співпрацювати у питанні протидії поширення збочень це окреме питання, але ми точно не повинні на зло їм підтримувати згубні для себе речі.
Серед останніх актуальних проблем у цій сфері на території України можна виділити зміни до Конституції, у яких планується прибрати визначення шлюбу як союзу чоловіка і жінки. Тобто, допускається ймовірність одностатевого шлюбу. Потрібно буде лише ухвалити відповідний закон, а Конституція вже не заважатиме як сьогодні. Та от це питання у ЗМІ майже не висвітлювалося або показували не надто адекватних релігійних фанатиків, що створювало негативний образ. Знову маніпуляція… А ще вчора, 15 серпня, в Одесі 20 збоченців зробили пікет(і трохи отримали на горіхи за це) проти заборони «Маршу гідності» в рамках фестивалю квір-культури «ОдессаПрайд-2015». Відколи пхати член в жопу і лизати вагіну це культура? Що далі? Фестиваль зоофільської культури? І це не жарт – представники інших видів збочень на хвилі успіху ЛГБТ активно піднімають і свої рухи. Цілком можливо, що наші з вами онуки гуляючи по місту будуть бачити не людей, що вигулюють собак, а «зоо-партнерів». Зараз це важко уявити більшості з нас, але давайте дивитися правді у вічі – здоровий глузд програє у світі. Одного дня нормальні люди можуть стати меншістю. Не секрет, що багато впливових людей є збоченцями і тому вони фінансово і адміністративно просували ці питання весь цей час.
ЛГБТ вже на порозі й у наступні кілька років відбудуться вирішальні битви. В Україні переважна більшість громадян проти, але їх все меншає. Відтік спричинений маніпуляціями свідомістю на основі балачок про ЄС і міфічні «західні цінності». Людям вкладають в голови, що ЄС це добре і ми європейці (про те, що це не так я вже говорив + це очевидно і без пояснень), а щоб бути частиною ЄС нам треба визнавати їх збочення. Зауважте, що майже ніхто навіть не задається питанням, що не всі «європейські цінності» можуть бути позитивними і їх не варто наслідувати. У нас створили нову ідею-ідола. Якщо колись це було світле комуністичне майбутнє, то на заміну цьому прийшло європейське. Як і в першому, так і в другому є позитивні моменти і те, що в жодному разі не можна допускати.
Інша причина збільшення лояльних до ЛГБТ – сучасна масова культура. Якщо колись у фільми та серіали навмисно ставили чорношкірих з білими, то тепер обов’язковим елементом є геї чи лесбіянки. А ще інтернет кардинально змінив процес формування особистості. На жаль, діти почали шукати онлайн не знання, а порнографію. І справа не у полуничці – це природний інтерес. Їх цікавить щось незвичне, насильницьке, екстримальне, заборонене… Підлітковий вік характерний схильністю до абсурдних думок і вчинків, які цілком тягнуть на психушку. Тільки от в Україні зовсім не розвинута сфера психологічних послуг. У нас просто нема кому займатися відхиленнями підлітків, а якби й було, то населення негативно чи скептично сприймає ці речі. Сьогодні батьки мають мізерний вплив на формування особистості, але вони цього не розуміють або не хочуть визнавати. Як наслідок, молодь стає схильною до статевих збочень і абсолютно жодних перешкод у такому в них нема. Ні батьки, ні держава не роблять абсолютно нічого, щоб контролювати ситуацію. Я навмисно не говорю про церкву, бо це вже досить слабкий аргумент для збоченців. Ми прекрасно знаємо, що Рим та й інші церкви почали здаватися у цьому питанні. Воно нібито принципове, але релігіям важливіше далі отримувати гроші від прихожан. Воювати вони бояться чомусь… А от хто не боїться, то це різні громадсько-політичні рухи, але це робиться хаотично і точково, грубими методами. Тому поки залишається сподіватися на везіння – друзі переконають чи особа з часом самостійно зрозуміє абсурдність своєї поведінки.
Що у підсумку? Нам треба боротися. Збоченці часто використовують у своїй пропаганді слово «гідність». А чи є вона у нас? Може якраз варто показати, що ми не дозволимо покалічити мізки молоді й викривити наші моральні цінності. Так, українці мають купу проблем в плані моралі, менталітету і психології, але є і плюси. Несприйняття статевих збочень дозволило нам стати однією з небагатьох країн, де досі може існувати здорова сім’я. Ми повинні берегти це і не вестися на зомбування ніби ЛГБТ це нормально і нічого поганого не буде від їх визнання. Це не дрібниці, а питання виживання. На жаль, на цій темі наживаються багато популістів задля політичного рейтингу. Я ж сподіваюся організувати з часом дієвий рух спротиву, контрпропаганди… А коли Контреліта зареєструється, то ці питання будуть виноситися на найвищий політичний рівень, а не лиш як громадський осуд. Сподіваюся, що ви так само відчуваєте відповідальність за майбутнє. Тоді у нас є шанс зламати механізм. Головне не бути байдужими або хоч підтримувати активістів у боротьбі. Нашій спільній боротьбі.