В Україні вкотре відбуваються вибори, але цього разу багато людей сумнівається чи варто на них йти. Три місяці тому український народ прагнучи змін зробив свій вибір на користь Володимира Зеленського. Безперечно, цьому не було альтернативи і більшість приймала рішення прекрасно знаючи, що не всі надії будуть виправдані. Пройшло надто мало часу щоб робити висновки про нового Президента, але люди змушені робити їх щодо партії «Слуга народу» щоб прийняти правильне рішення на виборчій дільниці.

Партія створювалася з нуля і нам обіцяли набрати найбільш достойних людей. Чи не вперше всі охочі могли подавати заявки щоб стати кандидатами у нардепи, а відбір здійснювали топові HR компанії. Звичайно, багато заявок було від всіляких свинопасів, які роками дивилися Квартал 95 і думали ніби це їм зарахується, а досвід і знання не потрібні. В принципі, вони виявилися праві – головне мати гроші. Саме такий висновок можна було зробити після оприлюднення списку та мажоритарників. Останні просто шокували своєю некомпетентністю та брудними справами. Я не бачу сенсу збирати компромат на всіх і просто скажу про тих, про кого знаю.

Отже, на Львівщині раптом «слугами народу» вирішили стати 3 забудовники попри різко негативне ставлення місцевих людей до новобудов. Зокрема, 2 представники забудовника РІЕЛ, який фігурує в скандалах та брудних схемах. Цікаво, що буквально на днях є історія про знищення радянської мозаїки фірмою з схожою назвою. Чи є між ними зв’язок варто з’ясувати. Крім них, є ще й інші видатні люди як от фанат голого козака Гаврилюка та іншого неадекватного псевдопатріотичного брєду Володимир Наконечний. Вражаючим талантом є і Орест Кавецький, який заробив на вибори збираючи молоко (а хто там знає як насправді). З ораторським мистецтвом у нього погано, але з хитрістю чудово. Він створив сторінку свого кооперативу 22 квітня – коли переміг Зеленський. А потім купив 2 відеоролики у місцевих недоЗМІ. Таким чином, зімітувавши громадську діяльність та відомість, якої нема. Сам проект полягає в закупці овочів у селян і лиш мав запуститися в червні. Тобто обман, але HR цього не побачили. Та родзинкою є округ 118 з футболістом Артемом Федецьким. Уявляєте які він законопроекти напише? Адміни офіційної сторінки Команди Зеленського не захотіли показати його заявку із 3 законопроектами та відеопрезентацію. Соромно? А може тому, що їх просто не існує і він та більшість кандидатів не з числа тих, хто подавали заявки.

Що ми маємо на Закарпатті? Від Ужгорода самозакоханий кандидат, який зробив 20 помилок в резюме. Теж цікаво, як він планує писати законопроекти? Ну принаймні він не двоюрідний брат вбитого кримінального авторитета 90-х, як на Мукачівщині. Це якраз те, що потрібно Україні – мало в нас бандюків при владі. Решта теж не вражають інтелектом, а їх досягнення біль ніж сумнівні.

Про інші області я чув мало. Наприклад, в Харкові є кандидат Андрій Одарченко, який керував авто у стані алкогольного сп’яніння, в татковому універі став професором, а його брат нещодавно уник покарання за смертельне ДТП. Ще є кандидат-рейдер, який не проживає в Україні та пов’язаний з Медвечуком. А на Вінничині кандидат від Слуги народу колись підробляв документи для кредиту і мав проблеми з боргами (включаючи кримінальну відповідальність). Житомир підкорює комуніст, який брехав про свою участь в АТО і, нібито, відкосив від армії фіктивним розлученням. А як вам отруйна школа на Дніпропетровщині, якою займався теперішній кандидат? До речі, не нове обличчя, а депутат від УКРОПу. Ще є Куницький з кількома паспортами… А от ТУТ можна почитати про кількох відразу.

Важко повірити, що таких осіб могли вибрати справді хороші HR. Та чи був відбір взагалі? Я думаю, що перед народом розіграли виставу і з всіх кандидатів може 10% подавали заявки самі. В будь-якому разі, людям не показали жодного списку з 3 законопроектів та відеопрезентації. Їх просто не існує. Треба визнати, що кандидати від “Слуги народу” не є порядними і компетентними. Крім кількох винятків, ці особи не достойні бути народними депутатами. Та вони ними стануть завдяки рейтингу Президента. Бувалих шахраїв у Раді змінять такі самі, але менш досвідчені й з глибинок.

З “слугами народу” все зрозуміло, а що інші? Я не знайшов достойної партії чи кандидата по мажоритарці, а тому пропускаю ці вибори. Це не вперше я не йду голосувати, але раніше причиною були фальсифікації, а тепер відсутність адекватних варіантів. Багато людей заперечить, що є ж співак, що працює на грантодавців та зятя Кучми або старий маніпулятор з КДБ. Ні, дякую. Якість претендентів на посаду депутата стала катастрофічно низькою і ми це відчуємо на собі у наступні 5 років. Ну а далі краще не стане, бо Виборчий кодекс робить навіть участі у місцевих виборах дуже дорогим задоволенням. Треба мати великі гроші щоб займатися політикою, а вони переважно водяться у поганих людей.