Давно хотілося реалізувати якийсь дайджест з коментарями дивних і неадекватних подій. Подібні телепередачі є за кордоном і в Україні. Для відео я не надто годжуся, тож вирішив зробити це у формі тексту. Придумати оригінальну назву для такого незвичного і багатогранного явища це була велика складність, але якось прийшло в голову “Нова папка” з номером випуску в дужках. Це всім знайома річ і напевно у 99% користувачів ПК є безліч папок з такою назвою:) Люди збирають в них щось важливе, цікаве або просто те, над чим зараз працюють. Сам проект є експериментом і я поки не знаю як він розвиватиметься і чи довго існуватиме. Насолоджуйтеся поки є.

ТЕМИ:


Мене здивувала ця істерія з приколами про 3 вересня і піснею Шафутинського. Для росіян це логічно, але прикро що в нас досі так фанатіють від зеківських кумирів, що співають шансон. Особливо дивує захоплення малишні, яка не застала період популярності шансону в 90-х. Та й чому б не жартувати про наших зірок? Іво Бобул хоч і сприймається з гумором через свій специфічний стиль, але як на свій час його пісні цілком були адекватні. Сьогодні вони виглядають смішно, але в той же час з сенсом. Тож я зробив таке жартівливе відео:


У славнозвісного(чи краще сумнозвісного?) Геращенка новий конкурент у надважкій вазі – адвокат FEMEN Ярослав Яценко. Дізнався про нього після чергового показу не надто привабливих молочних залоз (темношкірих цього разу) на грі Україна – Туреччина. Ви тільки погляньте як цей чувак пишається собою:) Ще б пак! Скільки ж голих цицьок він побачив…


Більшості українських чоловіків з ним не зрівнятися у цьому. Питання в тому чи платять йому не лиш грошима, а й натурою?.. Ви напевно зараз фукаєте і долаєте нудоту, але послуги адвокатів в наш час діло дороге. А ці “феміністки” люблять влазити у проблеми і їм часто потрібна допомога. Але чому чоловік?:)) Хіба не логічно жінку найняти якщо ви корчите з себе борців за права жінок? А взагалі краще б найняли собі психолога:)


Пошта. Газ. Вдумайтеся:)) Про це стало відомо в неділю ввечері. Хочеться спитати у керівництва цієї установи скільки марок треба буде наклеїти на газовий балон щоб відправити його родичам?:))) І де можна оформити передплату на 2 півріччя на “Балони Укрнафтогазу + ТБ програма”?

А якщо серйозно, то це абсурд. Вони заявляють що це для власних потреб, але навіщо пошті транспортувати газ? Хіба десь в світі таке є? Досі опалювали свої приміщення нормально, а тепер раптом треба ліцензію на транспортування. Більше схоже на те, що керівництво планує проводити якісь махінації. Що далі? Укрпошта створить власну марку дезодорантів? Чи може Укрпошта почне будувати космічний корабель щоб долетіти до Марсу скоріше за Ілона Маска? Безперечно, в сучасному світі потрібно шукати нові форми роботи класичних структур як пошта, але це має бути щось близьке по духу як от бути провайдером інтернету. А взагалі краще б подбали про якість наявних послуг і адекватність цін.


Мова про соцмережу Ukrainians. Ініціаторка проекту (чиє ім’я нема сенсу піарити) заявила, що сорі чуваки, але лавка закривається. І вони не перші – до цього були WeUA, Друзі, Connect та менш відомі проекти. Доцільність соцмережі суто для українців це окреме питання і я прихильник думки, що національний ухил шкодить проекту. Та думаю, Ukrainians і не планували повноцінну роботу. Ось мої “пророцтва”:


Просто на фоні блокування ВК і Однокласників певні люди вирішили пропіарити свою фірму, а як вийде то і грошенят скосити на рекламі як це робили Друзі. Тільки от функціонал був жалюгідний. Переважно люди реєструвалися і більше не заходили. От і потрапив проект у смітник, а персональні дані майже 340 тисяч українців тепер невідомо у кого і що з ними робитимуть.


В’єтнам хоче збільшити поставки мавп до Росії… Ніби їх там мало. Одна навіть Президентом стала і має ядерну кнопку. Прямо як у фільмі “Планета мавп” – одні в Росії, інші на Близькому Сході… Це якщо про інтелект. А расисти б сказали ще дещо:)

На 1 вересня в Челябінську дітей однієї з шкіл вітав Дід Мороз і Снігурочка. Це висміяли в інтернеті, але ніхто так і не виявив чому це зробили. Але це ж Росія. Чого дивуватися? Інколи мені здається, що в них там щось впливає на інтелект – якісь генетичні хвороби, щось у повітрі або воді… Як може кілька мільйонів людей бути такими неадекватними?

Єдіная Рассія” запускає “Громадянський університет” для прихильників їхньої секти. Курс розрахований на 72 години, плануються тести і самостійні роботи. Знаючи видатні досягнення цієї партії, там розповідатимуть про те як красти і одурманювати власний народ. Я вже бачу цей тест:

Якщо у місцевому бюджеті є 2 млн.рублів що ви з ними зробите?
А) Побудуєте дорогу
Б) Відремонтуєте школу
В) Купите собі новий BMW
Д) Купите собі новий BMW відмиваючи гроші під виглядом будівництва дороги чи ремонту школи

Правильна відповідь – Д. Підступне ж питання:)
А самостійна робота то напевно знайти серед родичів того, хто критикує Путіна і написати на нього донесення.