Маю вже вдруге за пів року погрози фізичної розправи від представників Правого Сектору. Тому якщо щось – стукайте у їхні двері.
Їм поки щастить, бо поки партія не зареєстрована я не маю привілегій щодо особистої безпеки, які надаються головам партій. Але журналістом я є. Відповідно, за насильство чи погрози, що пов’язані з моїми матеріалами доведеться відповідати.
З скріншотів відразу видно гопницьку сутність ПС. Вони просто не здатні сприймати критичні думки про свою структуру, бо вона для них є ідолом, вищим навіть за сім’ю. У їх світогляді, що формувався під зомбуванням наставників, вони “святі” і у них нібито вища місія. Свободівці теж подібне про себе думають, але там більше людей з нормальною освітою і клепками у голові, а не тестостероном у черепній коробці. А от ПС наповнена психічно хворими “патріотами”, у яких нема межі. Саме тому вони на війні – щоб могти вбивати, бити й знущатися з людей. Хочу повідомити сумну для них новину – у мене теж нема межі. І якщо для самозахисту треба буде когось вбити – я вб’ю і повірте, у мене буде лише насолода, а не кошмари. Так що Ярош, тримай своїх песиків у хліві. Страждаєте своєю хернею – на здоров’я. Все-одно люди з часом все зрозуміють. Але не варто переходити мені дорогу. Думаю, що за стільки років вже б мав зрозуміти, що є люди, яких краще оминати і не мати зайвої мороки.

1

2

3

4

*Сорі за вислови у скріншотах – такий у мене стиль спілкування з не дуже розумними людьми:) Про це можна прочитати у розділі FAQ.