Іван Лендєл
Виборча програма(місцеві 31.10.2010)

Одномандатний мажоритарний виборчий округ №5 у межах міста Мукачеве по виборам депутатів Закарпатської обласної ради 31 жовтня 2010 року.
Орієнтовна кількість виборців: 20556

Всі кандидати в своїх програмах пишуть безліч обіцянок, які, зазвичай, потім не виконують. Я не можу і не хочу обіцяти щось конкретне, бо рада – колективний орган і один депутат має малий вплив. Проте, в силу своїх можливостей я зобов’язуюсь порушувати та вирішувати питання, щодо різноманітних проблем закарпатців. Кожен громадянин області та місцева громада зможуть очікувати на максимально можливу допомогу й увагу до своїх проблем.

Основну увагу приділятиму таким сферам:
– Виховання національної свідомості населення області та гармонійний розвиток Закарпаття як невід’ємної частини України;
– Захист природних ресурсів області та вирішення актуальних екологічних проблем;
– Активація молоді , зокрема в громадському житті й культурі та її морально-етичне виховання;
– Боротьба з незаконним розкраданням майна місцевих громад чиновниками та бізнесменами;
– Рух на введення інновацій в життя краян, зближення влади і населення, пошук самостійних джерел фінансування соціальних програм;

Майже 20 років при владі людей совкового типу привели нас до цього ганебного життя, яке українці мають сьогодні. Пора молоді, новому поколінню, яке виросло в незалежній Україні долучитись до її розбудови. Перед виборцем стоїть вибір: знову дозволити старим обличчям себе грабувати, або змінити своє майбутнє вливши свіжу кров у владу. Тому 31 жовтня добре подумайте про свій вибір, аби не шкодувати про нього наступні 4 роки.