ukrajina2018Вирішив почати вести блог. Скоро вибори і треба бути ближче до народу. Хоча виборців тепер не дуже багато, але переконати їх стає все важче. Колеги-депутати кажуть, що це дурна ідея, бо через війну інтернет тепер мало в кого є. Та мені й так нічим зайнятися, то трохи пограюся.
Скоро почнеться 4 рік президентства Пітера Порошенка(досі не звик до його європейського імені)… Він тепер дуже старається сподобатися людям. Хоча я чув, що виборів не буде через війну. В нього й так вже диктаторські повноваження давно… Я не проти, але заміна гербу буквою «П» це було занадто. Та не будемо про сумне. Всі досі пам’ятають новорічний фільм, який він з голівудськими студіями подарували нам в ніч на 1 січня. Всіх тримали біля екранів неймовірні пригоди Петрика Порошка – секретного агента-підлітка, що рятує світ від злого професора Пу. Щоправда, людей обурив плагіат “Зоряних воєн” коли Містер Пу говорить Петрику, що він його батько і весь цей час хлопець працював на нього. Та загалом, всім сподобалося. Я особисто дивився його на каналі РОШЕН 1, бо інші (РОШЕН 2 і 3) погано ловлять через постійні бомбардування нашої телевежі, а на 5 каналі вирішили заявити, що вони незалежні від Президента і тому просто цілу ніч показували документальні фільми про його родину. Але фільм мені сподобався і спецефекти були суперові. Агенти ФСБ брешуть людям, що його знімали за державні кошти, але хіба б міг наш Месія так зробити? Вічно ті падлюки наклепи роблять. А навіть якщо й так, то у нас війна і не можна змінювати владу. Хай сидять у буцигарні ті, хто намагається зробити новий Майдан. Народ хоче спокою і пан Президент нам його дав. Як він говорив у недільній проповіді на РОШЕН 3: «Ви всі будете щасливі. Я обіцяю вам, що ви будете жити по-новому. Наші європейські партнери гарантують нам вступ вже у 2038 році, але справжній рай у нас вже настав. У кожного з вас є родичі чи близькі, які вже в раю і я переконаний, що спільними зусиллями мені вдасться всіх вас туди відправити». Бачите, як він турбується про нас? Ось це чоловік. Не дарма на Різдво він хотів грати господаря у новій п’єсі Національного театру ім. П.Порошенка. Та режисера і більшість акторів вбили на війні й довелося зробити банальну біблійну історію. У пана Президента роль маленького Ісуса теж вийшла непогано. Хоча дехто в залі сміявся з нашого Провідника у пелюшках, але Нацгвардія швидко їх заспокоїла. Тільки могли відійти подалі, а то через постріли люди на задніх рядах не почули кілька хвилин вистави, а деякі дружини депутатів скаржилися через каплі крові на їхніх вишуканих сукнях. Але то дрібниці. Мені дуже сподобалося. Навіть не знаю що краще – фільм чи вона, але точно маємо чим пишатися:)
Та свята закінчуються, а мирний план знову порушується… Тому скоро почнеться 34 хвиля часткової мобілізації. Сказали, що цього разу теж нема чого хвилюватися і призвуть тільки дівчаток 14-16 років, які замінять своїх старших колег. Кожен день дивлюся на 5 каналі як у новинах показують цих Героїнь. Хлопці теж були нічого, але ті слабаки давно вже у могилах. Не дарма наш новий прем’єр-міністр С.Шустер казав, що місце жінок на війні. В них все краще виходить і втрати мінімальні – 10-20 осіб за день. Майже як на початку війни. А у тих клятих москалів досі чоловіки воюють. От нікчеми:) Вже не раз показували як вони слюні пускають на наших дівчат. Зізнаюся, що й мені подобається на них подивитися:) Особливо цікавий проект на РОШЕН 2 після півночі. Ой що там витворяють ці дівчата:) Хоча я чув, що то акторки, але не віриться. Всі на війні. Я ж бачив у новинах на 5, як навіть діти депутатів воюють. Щоправда, у них дивний батальйон «Нічні феї-4» і через це був скандал. Асоціація українських проституток була проти включення до їх батальйонів VIP дівчат, але потім вони поговорили і зрозуміли, що мають багато спільного. Порівняно зі скандалом ЛГБТ батальйону це квіточки. Але ми ж хочемо у Європу і маємо їхні цінності підтримувати. Тому після вищезгаданих «Солдатських ночей» йдуть передачі про геїв. Найкрутіша «Гейське життя» з О.Ляшком. Він кожен раз з новими вилами і це так забавно:) Хоча потім він ними робить таке, що інколи боюся біля нього проходити… Мені не подобається ця гомосятіна, але на багатьох діє. От сусід вже живе з якимось чоловіком. А що? Дружина на війні загинула ще у 2017, а він хоч і ветеран-інвалід, але не буде ж сам. Й так жінок мало залишилося… Треба бути толерантними.
Щось я заговорився. Треба йти на роботу. Й так у нас сесії тепер раз в пів року, а постійно всі спізнюються і потім сидимо по ночам. Прем’єр каже, що можна показувати відео старих засідань – вони перевіряли і люди не звертають уваги. Ще трохи і взагалі можна не паритися. Цього року у нас майже весь бюджет піде у кишені. За прогнозами експертів, через 2 роки наше населення дійде до 5 мільйонів і утримувати їх буде не важко. Я вважаю, що це нормально, по-європейськи. Тим більше, що у нас маленька держава. От колись були ті Південь, Схід, Крим, Закарпаття і Буковина… Лише тягнули нас на дно, а тепер у нас все добре. Навіть курс валют вже аж цілий тиждень стабільний – долар по 41,87 грн. Кому як, а мені все добре. От перед святами відпочивали на островах з колегами… Ну все, мушу йти, а водій десь затримується.