Щоб не коментувати кожну подію окремо я зібрав їх у тижневий дайджест. Отже, що ми дізналися за тиждень?

Якщо ти спортсмен-невдаха, то є дієвий спосіб почати перемагати. Досить лише пити таблетки і заявляти, що ти насправді жінка і вуаля – ти непереможний серед справжніх жінок. Саме так зробив Вілл Томас з США. І хто б міг очікувати, що толерантність тут не проканає і його суперниці почнуть обурюватися. І я їх розумію… Такі проблеми треба якось вирішувати і найбільш очевидним є виділення трансгендерного спорту у окремий напрям. Якщо нічого не робити, то на наступних олімпіадах буде не один хитрий псих – буде змагання чоловіків і чоловіків з жіночими іменами. Жінки за своєю природою фізично мають певний максимум, який нижче за верхню планку чоловіків. Тільки от ЛГБТ пропаганда заперечує існування біологічних відмінностей і стверджує, що це суто рішення людини ким бути. А тут ми маємо шокуючу реальність і спортивні функціонери не знають як з цього виплутатися щоб не накликати на себе гнів скаженої меншості. Роулінг вже знає як вони можуть систематично руйнувати комусь життя попри просування позитивного образу і побрехеньок про добро у всьому світі.

Не оминуло горе і Україну. КМДА чомусь вирішила, що права людини = права ЛГБТ. Тому вони підсвітили свою будівлю у колір прапору збоченців у Міжнародний день прав людини. Тобто вже нема ніякого голоду, бідності, релігійних переслідувань, воєн, вбивств журналістів… Все зводиться до незначної групи, яка кричить голосніше за всіх і має дуже багато зайвих грошей на пропаганду свого способу життя серед адекватних людей. Мене, як юриста за освітою, це обурює. Права людини це дуже важлива річ, яка є величезним комплексом різних питань. Образа збоченців на нерозуміння є мізерною плямою на фоні реальних прав людини, які потребують захисту.

А наші недолугі законотворці вкотре придумали брєдову ідею. Цього разу йдеться про надання дітям права балотуватися на посади мерів і місцевих депутатів. Так-так, школярі можуть керувати містами і селами не маючи навіть середньої освіти, а про вищу мова зовсім не йде. Кухарка, яка керує державою то вчорашній день. Тепер державним діячем може бути 16-річний шмаркач. Думаєте, що ніхто за них не проголосує? Помиляєтеся. Інші дітлахи будуть підтримувати своїх. Молодь пасивна на виборах, але робити якісь дурниці по приколу вони раді. Тож ми можемо опинитися в ситуації коли життєво важливі рішення будуть приймати ті, кого мама водить в дитячу поліклініку, а в перерві між засіданнями вони робитимуть домашку з школи. Та мушу сказати, що по інтелектуальному рівню школота була б на тому самому рівні, що теперішні народні депутати. Може тому вони хочуть бачити своїми колегами братів по розуму. Їм добре – ми постраждаємо.

До речі, про дітей. Ставати мерами і депутатами вони готові, а от нести відповідальність за злочини ні. Принаймні, наше законодавство звільняє їх від відповідальності за злочини. Не секрет, що багато з них цим користується. Особливо, циганські діти, які, напевно, ще у пологовому будинку грабують лікарів. Жарти жартами, а є безліч реальних прикладів. Наприклад, в Ужгороді за крадіжки з розбоєм на дитячі банди помахали пальцем і сказали, що так робити погано. Ще є вірогідність, що частину з них таки посадять, але наша правоохоронна система дуже лояльна до злочинців. Тож будьте обачні.

В продовження теми добродушних судів як не згадати кілька резонансних рішень цього тижня. Виявилося, що нічого страшного якщо ти п’яний і садиш свого 11-річного сина за кермо. Навіть якщо він розіб’ється і помре. Це ок. Вдумайтеся! Не згодні? А Яворівський районний суд на Львівщині не побачив в цьому нічого кримінального. Може тому, що фігурант справи колись був працівником ДАІ і застосував свої старі зв’язки. Видно логіка така, що сина можна нового зробити, а себе коханого у тюрмі бачити не хочеться. Українські суди вони такі…

Не менш шокуючим є рішення районного суду Жовкви, який вирішив, що викладачі мають право за гроші писати дипломні роботи своїм студентам. Тобто вже не треба шукати спеціальні агенції чи людей, що пишуть наукові роботи на замовлення – сам викладач все зробить за тебе. Ось воно майбутнє української освіти. Ми випереджаємо весь світ у реформах. Скоро буде достатньо у 1 класі дати гроші, а ходити на заняття і здавати домашку будуть вчителі. Ти лиш приходиш в кінці навчання за дипломом. Ой, та в нас щось схоже вже є з геніальними депутатами, які дуже швидко і успішно вчаться. Тепер цей лайфхак доступний всім охочим.

Один з тих, що отримав диплом буквально перед призначенням на посаду є фігурантом наступного скандалу. Хоча це більше історія на тему безкарності чиновників. Гопницький випендрьож із заступником міністра МВС Олександром Гогілашвілі став родзинкою на вихідні. Цей персонаж з російським паспортом раніше був помічником боксера Валуєва (з депутатства якого сміється вся Росія), а потім незрозуміло як опинився у нас. Дуже цікаво було б побачити як він здавав тест на знання української мови і чому перевірка не виявила громадянство ворожої країни. Хоча там і привласнений американський броньовик не помітили… Та суть не в тому. Чувак зробив скандал на КПП, бо його не впізнали. Можна піти в будь-яке Сільпо вашого міста і спитати чи знають касири як виглядає їх заступник директора? Або те саме спитати у працівників Укрпошти, МакДональдсу, Глово. Сумніваюся, що хоч 1 особа впізнала б навіть самого директора. Це теж структури з величезною кількістю працівників і важко собі уявити щоб їхнє керівництво влаштовувало скандал і сипало матами з погрозами через те, що їх не впізнали. Але це ж МВС… Всі ми знаємо який типаж там тусується. Може ця історія буде профілактикою для запобігання подібної поведінки від решти правоохоронців.

І про фільми. Виявляється, там може бути корисна інформація для вашої безпеки. Якби водій автобуса у Рівненському районі дивився Пункт призначення, то він би тримався подалі від лісовоза з колодами. А так постраждали люди…

На останок те, у чому я не сумнівався – вчені визнали кішок психопатами. Залишається відкритим питання щодо їх власників, адже люди вибирають домашніх улюбленців під себе.